- TP-Link

Цена
€80 00 / 156 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi‑Fi 5 (ac) |
| Честотни ленти | Еднолентов 5 GHz |
| Максимална скорост (Mbps) | 867 |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | Гигабит |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Външен / На стълб |
| Тип антена | Интегрирана чиния |
| Брой антени (count) | 1 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Не |
| IP защита | IP65 |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 1.93кг |
TP-LINK CPE710 Външна точка за достъп – високопроизводителен 5GHz безжичен мост
Осигурете дългообхватна и високоскоростна безжична връзка с TP-LINK CPE710. Благодарение на мощна 23dBi насочена антена и 27dBm изходна мощност, тази външна точка за достъп е идеална за свързване на две отдалечени мрежи и разширяване на Wi-Fi покритието на километри.
Ключови Предимства
- Изключителен обхват – 23dBi двуполяризационна антена и 27dBm предавателна мощност осигуряват стабилна връзка до над 15 км.
- Висока пропускателна способност – 867Mbps в 5GHz лента гарантира гладко стриймване и бърз трансфер на големи файлове.
- Устойчив на атмосферни влияния – Корпусът с IP65 защита предпазва от дъжд, прах и екстремни температури.
- Лесен монтаж – Поддръжката на Passive PoE опростява кабелното свързване и позволява гъвкаво монтиране на стълб или стена.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi‑Fi 5 (ac) |
| Честотни ленти | Еднолентов 5 GHz |
| Максимална скорост | 867 Mbps |
| Ethernet портове | 1 |
| Скорост Ethernet | Гигабит |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Външен / На стълб |
| Тип антена | Интегрирана чиния |
| Брой антени | 1 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Не |
| IP защита | IP65 |
| WPA3 поддръжка | Не |
Какво има в кутията
- TP-LINK CPE710 точка за достъп
- Passive PoE инжектор
- Комплект за монтаж
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







